cr-ikona

teplota | °C

administrace

hledat

Komunitní plán 2013 - 2014

 

 

Projekt „Podpora udržitelnosti procesu plánování dostupnosti sociálních služeb na území ORP Klatovy a Mikroregionu Touškovsko“ (reg. č. CZ.1.04/3.1.03/97.00055) je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

 

Vážení občané,

od roku 2013 až do června 2014 probíhal v Mikroregionu Touškovsko projekt, který se zabýval mapováním potřeb sociálních služeb v tomto regionu. Sociální služby jsou služby určené lidem v tíživých životních situacích, jsou využívány napříč věkovými kategoriemi a málokdo z nás tyto služby během života nevyužije. Jedná se o služby jako je např. poradenství, doprovod k lékaři, celodenní péče v domácnosti, donáška oběda, pobytové služby typu domov pro seniory a mnoho dalších, pomáhajících služeb.

Projekt komunitního plánování sociálních služeb v Mikroregionu Touškovsko, realizovalo Centrum pro komunitní práci západní Čechy ve spolupráci s Mikroregionem Touškovsko, byl financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR. Kladl si za cíl dále rozvíjet sociální služby tak, aby odpovídaly potřebám místních občanů a místním možnostem. Tento cíl bylo možné nejlépe uskutečnit s pomocí znalosti názorů a potřeb odborné i široké veřejnosti a v neposlední řadě také možnostmi místních samospráv a organizací. Za tímto účelem se provádělo mapování poskytovaných sociální služeb a sociální situace v obcích spadajících do Mikroregionu Touškovsko.

Další informace o projektu, o veřejných setkáních a pracovních skupinách jsou k dispozici na internetových stránkách www.cpkp-zc.cz (odkaz: komunitní plán sociálních služeb)
a také je poskytne koordinátorka projektu p. Šárka Fremrová, tel.: 777 793 729,

e-mail: sarka.fremrova@cpkp.cz.

 

Za realizační tým projektu

Šárka Fremrová

koordinátorka projektu

 

Kalendář
Aktuality
Druhý ročník rockového festivalu, který pořádá Mikroregion Touškovsko